Aktualności
Policja podsumowała rok 2019
2020-01-15

W Urzędzie Gminy Zakrzewo odbyła się odprawa roczna podsumowująca pracę funkcjonariuszy policji na terenie podległym Posterunkowi Policji w Lipce.

W spotkaniu udział brali kierownik posterunku w Lipce sierż. szt. Paweł Korczak, dzielnicowy gminy Zakrzewo mł. asp. Krzysztof Tomaszewski, dzielnicowy gminy Lipka mł. asp. Adam Zbiżek, pierwszy zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Złotowie nadkom. Marcin Kowalski, Wójt Gminy Zakrzewo Marek Buława, Wójt Gminy Lipka Przemysław Kurdzieko oraz funkcjonariusze policji.  Odprawę rozpoczął kierownik posterunku, Paweł Korczak, który w swojej prezentacji  szczegółowo omówił wyniki pracy i najważniejsze sprawy realizowane w 2019 roku przez policjantów działających na terenie obu gmin.

Przy okazji policjanci podziękowali za współpracę i wsparcie władzom samorządowym, które deklarują wymierne wsparcie dla działań policji. Podsumowanie roczne dało możliwość przeanalizowania struktury wydarzeń, wykroczeń, przestępstw jak i oceny poziomu bezpieczeństwa i zagrożeń na terenie gmin Zakrzewo i Lipka. Biorąc pod uwagę wszystkie wskaźniki należy uznać, że na obszarze podległym Posterunkowi Policji w Lipce mieszkańcy mogą czuć się bezpieczni.


Wykonanie: MAXIMUS - sklep komputerowy