Aktualności
Turniej rodzin po raz szósty
2019-12-02

W sobotę w hali sportowej w Zakrzewie odbyła się szósta edycja Andrzejkowo-Mikołajkowego Turnieju Rodzin. 

W zmaganiach udział wzięło ponad osiemdziesiąt osób z terenu gminy, w tym zarówno dzieci, jak i dorośli a nawet dziadkowie. Dla wszystkich przygotowano konkurencje sprawnościowe, rywalizacja w każdej z grup była bardzo zacięta i uczestnicy dawali z siebie  wszystko, jednak nie wynik był tego dnia najważniejszy.

 Liczyła się przede wszystkim zdrowa wspólna zabawa i profilaktyka – przeciwdziałanie uzależnieniom wśród młodzieży oraz promocja zdrowego stylu życia i pozytywnych wzorców. W istocie, humory dopisywały a uśmiech często gościł na twarzach członków poszczególnych rodzin. Impreza ta składała się z dwóch bloków konkurencji.

Międzyczasie na uczestników czekał słodki poczęstunek, kawa i herbata, zaś po zakończeniu zmagań, przed oficjalnym podsumowaniem – co najbardziej ucieszyło dzieci – serwowano pizzę.  Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe gadżety – plecaki, smyczki i notatniki, zaś po trzy najlepsze osoby w poszczególnych kategoriach świąteczne nagrody indywidualne.

Prezentem na potrzeby świetlic terapeutycznych były bony zakupowe do jednego z elektromarketów. Organizatorem Andrzejkowo-Mikołajkowego Turnieju Rodzin była Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Zakrzewie.


Wykonanie: MAXIMUS - sklep komputerowy