Aktualności
Polowania zbiorowe
2019-10-23
Koło Łowieckie nr 18 „Bory Kujańskie” w Złotowie:
 
- 9 listopada 2019 
- 16 listopada 2019 (dla myśliwych zagranicznych)
- 30 listopada 2019 
- 15 grudnia 2019
- 21 grudnia 2019
- 4 stycznia 2020 
 
Polowania odbędą się na terenie Nadleśnictwa Złotów w Leśnictwach: Wierzchołek, Potok, Kujan oraz w okolicach wsi Wersk, Kujan Zakrzewo w godzinach 7:00-17:00

Koło Łowieckie nr 1 „Daniel” w Lipce:
 
- 9 listopada 2019, godz. 8:00-15:00, Obwód nr 4 (Leśnictwo Lipka, Leśnictwo Potulice: m. Nowe Potulice, Łąkie, Potulice, Scholastykowo, Winiarnia, Huta, Laskowo, Trudna)
- 16 listopada 2019, godz. 8:00-15:00, Obwód nr 4 i Obwód nr 10 – Leśnictwo Potulice i Leśnictwo Łączyn (m. Zakrzewo, Prochy, Głomsk, Czernice, Ługi, Nowe Potulice, Łąkie, Potulice, Scholastykowo, Winiarnia, Huta, Laskowo, Trudna)
- 23 listopada 2019, godz. 8:00-16:00, Obwód nr 4 (Leśnictwo Lipka, Leśnictwo Potulice: m. Nowe Potulice, Łąkie, Potulice, Scholastykowo, Winiarnia, Huta, Laskowo, Trudna)
- 30 listopada 2019, godz. 8:00-15:00, Obwód nr 4 i Obwód nr 10 – Leśnictwo Potulice i Leśnictwo Łączyn (m. Zakrzewo, Prochy, Głomsk, Czernice, Ługi, Nowe Potulice, Łąkie, Potulice, Scholastykowo, Winiarnia, Huta, Laskowo, Trudna)
- 7 grudnia 2019, godz. 8:00-15:00, , Obwód nr 4 i Obwód nr 10 – Leśnictwo Potulice i Leśnictwo Łączyn (m. Zakrzewo, Prochy, Głomsk, Czernice, Ługi, Nowe Potulice, Łąkie, Potulice, Scholastykowo, Winiarnia, Huta, Laskowo, Trudna)
- 14 grudnia 2019, godz. 8:00-16:00, Obwód nr 4 (Leśnictwo Lipka, Leśnictwo Potulice: m. Nowe Potulice, Łąkie, Potulice, Scholastykowo, Winiarnia, Huta, Laskowo, Trudna)
- 21 grudnia 2019, godz. 9:00-14:00, Obwód nr 4 (Leśnictwo Lipka, Leśnictwo Potulice: m. Nowe Potulice, Łąkie, Potulice, Scholastykowo, Winiarnia, Huta, Laskowo, Trudna)
- 28 grudnia 2019, godz. 8:00-15:00, Obwód nr 4 (Leśnictwo Lipka, Leśnictwo Potulice: m. Nowe Potulice, Łąkie, Potulice, Scholastykowo, Winiarnia, Huta, Laskowo, Trudna)
- 4 stycznia 2020, godz. 8:00-15:00, Obwód nr 4 i Obwód nr 10 – Leśnictwo Potulice i Leśnictwo Łączyn (m. Zakrzewo, Prochy, Głomsk, Czernice, Ługi, Nowe Potulice, Łąkie, Potulice, Scholastykowo, Winiarnia, Huta, Laskowo, Trudna)
- 11 stycznia 2020, godz. 8:00-15:00, Obwód nr 4 (Leśnictwo Lipka, Leśnictwo Potulice: m. Nowe Potulice, Łąkie, Potulice, Scholastykowo, Winiarnia, Huta, Laskowo, Trudna)

Koło Łowieckie nr 45 „Myśliwiec” z siedzibą w Biskupicach
 
- 23 października 2019 – Obwód nr 5
- 26 października 2019  - Obwód nr 5 i 6
- 30 października 2019 – Obwód nr 5
- 9 listopada 2019 – Obwód nr 6
- 14 listopada 2019 - Obwód nr 5 i 6 (polowanie dewizowe)
- 26 listopada 2019 – Obwód nr 6
- 7 grudnia 2019 – Obwód nr 6
- 14 grudnia 2019 – Obwód nr 5
- 21 grudnia 2019 – Obwód nr 6
- 4 stycznia 2020 – Obwód nr 5
- 18 stycznia 2020 – Obwód nr 5

Koło Łowieckie nr 6 „Jeleń” w Złotowie
 
- 9 listopada 2019, godz. 8:00-15:00, Leśnictwo Kujan i Łączyn (m. Drożyska Małe, Drożyska Średnie, Drożyska Wielkie, Zakrzewo, Płosków, Stawnica, Śmiardowo, Kujanki, Kujan)
- 1 grudnia 2019, godz. 8:00-15:00, Leśnictwo Kujan i Łączyn (m. Drożyska Małe, Drożyska Średnie, Drożyska Wielkie, Zakrzewo, Płosków, Stawnica, Śmiardowo, Kujanki, Kujan)
- 22 grudnia 2019, godz. 8:00-15:00, Leśnictwo Kujan i Łączyn (m. Drożyska Małe, Drożyska Średnie, Drożyska Wielkie, Zakrzewo, Płosków, Stawnica, Śmiardowo, Kujanki, Kujan)
- 11 stycznia 2020, godz. 8:00-15:00, Leśnictwo Kujan i Łączyn (m. Drożyska Małe, Drożyska Średnie, Drożyska Wielkie, Zakrzewo, Płosków, Stawnica, Śmiardowo, Kujanki, Kujan)

Koło Łowieckie nr 4 „Kuropatwa” w Złotowie
 
- 9 listopada 2019, godz. 8:00-16:00, Obwód nr 9 (Osowo, Lipka, Mały Buczek, Czyżkowo, Wielki Buczek, Stołyń)
- 23 listopada 2019, godz. 8:00-16:00, Obwód nr 11 (Nowiny, Górzna, Grudna, Kamień, Radawnica, Franciszkowo, Stara Wiśniewka, Nowy Dwór, Stare Dzierżążno, Prochy, Stawnica)
- 7 grudnia 2019, godz. 8:00-16:00, Obwód nr 9 (Osowo, Lipka, Mały Buczek, Czyżkowo, Wielki Buczek, Stołyń)
- 21 grudnia 2019, godz. 8:00-16:00, Obwód nr 11 (Nowiny, Górzna, Grudna, Kamień, Radawnica, Franciszkowo, Stara Wiśniewka, Nowy Dwór, Stare Dzierżążno, Prochy, Stawnica)
- 4 stycznia 2020, godz. 8:00-16:00, Obwód nr 11 (Nowiny, Górzna, Grudna, Kamień, Radawnica, Franciszkowo, Stara Wiśniewka, Nowy Dwór, Stare Dzierżążno, Prochy, Stawnica)
- 11 stycznia 2020, godz. 8:00-16:00, Obwód nr 11 (Nowiny, Górzna, Grudna, Kamień, Radawnica, Franciszkowo, Stara Wiśniewka, Nowy Dwór, Stare Dzierżążno, Prochy, Stawnica)

Wykonanie: MAXIMUS - sklep komputerowy