Aktualności
Szkolenie "Rolnik w sieci"
2019-09-11

Wójt Gminy Zakrzewo, Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Zakrzewie oraz Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Starej Wiśniewce informują, że rozpoczęły się już szkolenia komputerowe ponoszące umiejętności cyfrowe (m.in. „Kultura w sieci”, „Działam w mediach społecznościowych”, „Rodzic w Internecie”).

Przypominamy, że udział w szkoleniu jest bezpłatny i kończy się wydaniem certyfikatu potwierdzającego nabyte umiejętności.

Informujemy również, że z uwagi na duże zainteresowane, aktualnie przyjmujemy zgłoszenia na następujące szkolenia:

  • „Rodzic w Internecie” – w trakcie szkolenia rodzice nauczą się m.in. tego w jaki sposób zapobiegać i chronić dzieci przez niebezpieczeństwami Internetu,
  • „Rolnik w sieci” – szkolenie skierowane do osób, które posiadają gospodarstwo i chciałyby dowiedzieć się jak wyszukiwać i wykorzystywać licencje i patenty związane z uprawą i ochroną roślin, w jaki sposób korzystać z portali meteorologicznych oraz prowadzić przegląd najpopularniejszych portali i platform rolniczych.

Liczba miejsc na szkolenia jest ograniczona. Szczegółowych informacji na temat zgłoszeń, udzielają:

Joanna Szreder – Urząd Gminy w Zakrzewie, ul. Kujańska 5, 77 – 424 Zakrzewo, nr tel. 67 266 70 75 wew.55,

Arletta Tymińska – Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Zakrzewie, ul. Marii Magdaleny Gąszczak 29, 77 – 424 Zakrzewo, nr tel. 67 26671 29,

Agnieszka Miela – Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Starej Wiśniewce. Stara Wiśniewka 51, 77 – 411 Stara Wiśniewka.

 

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską  ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.


Wykonanie: MAXIMUS - sklep komputerowy