Aktualności
Nowy linia autobusowa dla uczniów!
2019-07-02

Urząd Gminy w Zakrzewie informuje, ze od 1 września 2019 r. uruchomiona zostanie linia autobusowa nr 67017 Debrzno Wieś - Złotów przez Smolnicę, Lipkę, Czyżkowo, Batorówko, Mały Buczek, Wielki Buczek, Nowy Buczek, Stołuńsko, Osowo, Osowiec, Wersk, Zakrzewo II Wyb., Zakrzewo Przedszkole, Zakrzewo, Zakrzewo Wyb. (przy lesie), Stawnica, Płosków, Złotów - ul. Domańskiego, Złotów - ul. 8 Marca, Złotów - ul. Norwida, Złotów, ul. Kolejowa (dworzec autobusowy) obejmująca również powrót.

Dojazd do Złotowa

1. Godzina odjazdu do Złotowa z miejscowości:

- Osowiec – 7:05

- Wersk – 7:14

- Zakrzewo II Wyb. - 7:22

- Zakrzewo Przedszkole – 7:23

- Zakrzewo (rondo) – 7:25

- Zakrzewo Wyb. (przy lesie) – 7:27

2. Godzina przyjazdu do Złotowa:

- ul. Domańskiego – 7:37

- ul. 8 Marca – 7:42,

- ul. Norwida 7:48,

- ul. Kolejowa (przystanek główny) – 7:50

Powrót ze Złotowa

1. Godziny odjazdu (powrotu) autobusu ze Złotowa w kierunku Debrzna Wsi przez Zakrzewo Wyb. (przy lesie), Zakrzewo (rondo), Zakrzewo Przedszkole, Zakrzewo II Wyb., Wersk, Osowiec, (trasa powrotna):

- odjazd z ul. 8 Marca -15:20

- odjazd z ul. Kolejowej (przystanek główny) -15:27.

2. Autobus wyłącznie dla trasy Złotów - Zakrzewo I

Godzina odjazdu tylko z przystanku głównego: (Złotów, ul. Kolejowa) -14:15

Linia kursuje wyłącznie w dni nauki szkolnej. 


Wykonanie: MAXIMUS - sklep komputerowy