Aktualności
W Zakrzewie powstaje szatnia na medal
2019-05-24

Z początkiem maja rozpoczęły się prace związane z remontem szatni przy boisku sportowo-rekreacyjnym w Zakrzewie. Obiekty położone przy ulicy Złotowskiej w Zakrzewie to największy kompleks sportowo-rekreacyjny w całej gminie, który od dawna wymagał już prac remontowych.

W związku z powyższym gmina Zakrzewo złożyła wniosek do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego na dofinansowanie zadania w ramach II edycji Programu „Szatnia na medal” i został on zaakceptowany i skierowany do dalszego procedowania, co umożliwiło rozpoczęcie prac modernizacyjnych. Dziś szatnię wizytowali wójt Marek Buława wraz z przedstawicielem wykonawcy, Mieczysławem Gniotem.

Choć do zakończenia prac, które zgodnie z umową powinny potrwać najpóźniej do końca czerwca, jeszcze sporo pozostało, to efekty zmian są widoczne gołym okiem. Zakres zadania pn. Remont szatni przy boisku sportowo-rekreacyjnym w Zakrzewie obejmuje m.in. kompleksową wymianę instalacji elektrycznej która jest dostosowywana do wymagań technicznych, gruntowanie powierzchni ścian i sufitów, kładzenie gładzi, malowanie ,obróbki blacharskie, pokrycie przeciekającego dachu papą termozgrzewalną, wymianę armatury łazienkowej, kafelkowanie szatni i sanitariatów, wymianę elementów instalacji grzewczej ,dostosowanie wejścia do szatni dla potrzeb osób niepełnosprawnych oraz remont pomieszczenia socjalnego.

Umowa na dofinansowanie zadania zostanie podpisana najprawdopodobniej na początku czerwca.


Wykonanie: MAXIMUS - sklep komputerowy