Aktualności
Pod znakiem Kwitnących Wiśni
2018-05-07

Frekwencji podczas czwartkowego koncertu można mieszkańcom i organizatorom pozazdrościć - podobnie jak co roku oferta Starej Wiśniewki okazała się hitem majówki!

Pierwszy dzień maja przywitał uczestników piękną słoneczną pogodą -dla uczczenia 100-lecia odzyskania niepodległości oraz 80. rocznicy ustanowienia Pięciu Prawd Polaków odbył się rajd rowerowy. Trasa rajdu wiodła przez Czernice, Głomsk, Wielki Buczek do Nowej Wiśniewki. Przed rozpoczęciem rajdu tradycyjnie już posadzono kolejne drzewka wiśni.

Dwa dni później odbywał się dzień artystyczny – od wczesnych godzin popołudniowych na scenie działo się wiele: wystąpili uczniowie, orkiestra dęta, piosenkarze, tancerze i kabaret. Jak zawsze przebojem był niezwykle barwny i energiczny występ na wesoło, w którym swój talent sceniczny zaprezentowała Męska Grupa Taneczna.

Hitem - i to nie tylko Dni Kwitnących Wiśni -okazał się wieczorny koncert zespołu Andre (autorzy takich hitów disco-polo jak „Ale Ale Aleksandra”, „Tylko z Tobą”, „Ta szalona Karolina”), który przyciągnął do Starej Wiśniewki prawdziwe tłumy, prawdopodobnie największą majówkową widownię w całym powiecie!

KM


Wykonanie: MAXIMUS - sklep komputerowy