Aktualności
8500 zł dla Orkiestry
2018-01-15

Pierwszym akordem niedzielnego finału był turniej piłki nożnej halowej, większość atrakcji zaplanowano jednak na popołudnie. Począwszy od inauguracji finału o 15:00 aż do pokazu sztucznych ogni – światełka do nieba - przez kilka godzin w szkolnym budynku i wokół niego działo się bardzo dużo.

Bez względu na wiek czy płeć, każdy mógł w programie odnaleźć coś interesującego dla siebie. Organizatorzy przygotowali dla gości wiele atrakcji, m.in. występy artystyczne przedszkolaków i uczniów, widowiska sceniczne, koncert klarnetowy, fortepianowy i występ beatboxera czy też pokaz pierwszej pomocy udzielanej noworodkowi – wszystko to przeplatane licytacjami atrakcyjnych fantów.

Imprezie towarzyszyły stanowiska tematyczne: pracownia „Tajniki grafiki", instruktaż samobadania organizowany przez Amazonki, warsztaty makijażu z Makeup by Rose, malowanie twarzy, warsztat „Świat w obiektywie" a także bezpłatną kawiarenkę – strefę relaksu na piętrze.

Dla nieco bardziej wytrzymałych, ze względu na stosunkowo niską temperaturę, przed budynkiem szkoły zorganizowano zimowe pogrywanie przy grillu i ognisku. Bardziej aktywni mogli wziąć udział w turnieju tenisa stołowego czy też odwiedzić salę gier i zabaw.

Frekwencja była wysoka i jak na pierwszy raz na własne konto, osiągnięty rezultat należy ocenić pozytywnie - sztab WOŚP przy Publicznej Szkole Podstawowej w Zakrzewie zebrał 8499,36 zł i 1 euro tym samym dokładając solidną cegiełkę w budowie szlachetnego dzieła zwanego Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim tym, którzy pomogli i tym, którzy zechcieli spędzić niedzielne popołudnie z Orkiestrą. SieMa! 

KM


Wykonanie: MAXIMUS - sklep komputerowy