Aktualności
PIFE Piła zaprasza na webinarium
2021-02-10

 Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile zaprasza na webinarium!

Zastanawiasz się, w jaki sposób POŻYCZKI UNIJNE pomagają rozwinąć firmę? Czy są środki, które w obecnej sytuacji pandemii pozwolą przetrwać ten trudny okres? Masz pomysł na rozwój swojej firmy? Potrzebujesz środków „na przetrwanie”? Dołącz do bezpłatnego webinarium!

Celem webinarium będzie przedstawienie możliwości oraz zasad ubiegania się o pożyczki dla przedsiębiorstw i omówienie programów, w ramach których można pozyskać środki na rozwój swojej firmy oraz na bieżącą działalność przedsiębiorstw dotkniętych skutkami COVID-19. Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile zaprasza na webinarium pt. „Pożyczki unijne Jeremie2 - instrument wsparcia wielkopolskich przedsiębiorców”

Webinarium odbędzie się w środę, 17 lutego 2021 r. w godzinach od 12:00 do 13:00 na platformie online Zoom.  Osoby zainteresowane udziałem prosimy o komputerowe wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i odesłanie go na adres infoUE-pila@warp.org.pl – wypełnione zgłoszenia prosimy przesyłać do dnia 15 lutego 2021 r. do godz. 12.00.

W odpowiedzi otrzymają Państwo link do spotkania online.

http://warp.org.pl/webinarium-pt-pozyczki-unijne-jeremie2-instrument-wsparcia-wielkopolskich-przedsiebiorcow/


Wykonanie: MAXIMUS - sklep komputerowy