Aktualności
Pomóż w realizacji projektu – wypełnij ankietę!
2021-01-16

Dziś odbyło się spotkanie wójta gminy Zakrzewo Marka Buława z członkami grupy roboczej  projektu Partnerstwa dla rozwoju Krajny. Pracownice Urzędu Gminy Zakrzewo Magdalena Paciorek oraz Paulina Goździejewska omówiły z wójtem plan dalszych działań związanych z  realizacją projektu,  którego głównym elementem będą działania na rzecz dalszej współpracy z gminami, będącymi członkami partnerstwa.

Powiat Pilski oraz gminy: Łobżenica, Białośliwie, Wyrzysk, Wysoka, Lipka i Zakrzewo utworzyły „Partnerstwo dla rozwoju Krajny” i pozyskały wsparcie doradcze z Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej na przygotowanie strategii ponadlokalnej.

Więcej informacji na temat tego projektu pod adresem https://zakrzewo.org.pl/1,1407,partnerstwo-dla-rozwoju-krajny.html

Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców Gminy Zakrzewo do wypełnienia anonimowej ankiety dotyczącej Państwa opinii i potrzeb związanych z miejscem, w którym mieszkacie i pracujecie na co dzień.

Państwa opinie będę dla nas niezwykle ważne, zostaną wykorzystane do przygotowania strategii terytorialnej regionu Krajna i wykazu projektów o charakterze turystycznym, gospodarczym, społecznym, zdrowotnym, infrastrukturalnym planowanych do realizacji  w najbliższych latach. 

Aby wypełnić ankietę należy kliknąć poniższy link:

https://zmp-ankiety.pl/ankieta.php?id=vtz0j4jdv7pzj7mcsm78mcvo

Badanie ankietowe potrwa do 31 stycznia 2021 r.  Serdecznie dziękujemy każdej osobie biorącej udział w ankiecie.


Wykonanie: MAXIMUS - sklep komputerowy