Aktualności
Szkolenia dla przedsiębiorców - zostań dostawcą Armii USA
2020-11-18

Szanowni Państwo,

w imieniu Samorządu Województwa Wielkopolskiego chciałbym zaprosić Państwa do udziału w „Forum branżowym dla firm”, organizowanym przez 409 Kontraktową Brygadę Wspomagająca oraz 928 Brygadę Kontraktową Armii USA stacjonującej w Polsce. Wydarzenie to jest kontynuacją podjętych wcześniej działań, tj. współorganizowanego wraz z Ministerstwem Rozwoju szkolenia z zakresu zamówień publicznych dla armii USA stacjonującej w Polsce oraz dla organizacji międzynarodowych, które odbyło się w Poznaniu 15 października br.

Wierzę, że udział w Forum, pozwoli Państwu na pozyskanie wiedzy na temat procedury składania ofert i skutecznego obiegania się o zamówienia dla armii amerykańskiej stacjonującej w Polsce. W czasie grudniowego spotkania zapewnione zostanie wsparcie techniczne wydarzenia w postaci tłumaczenia oraz możliwości bieżącego zadawania pytań za pomocą czatu. Forum on-line pozwoli na przeprowadzenie próbnej procedury1 rejestracji Państwa firmy w rejestrze przedsiębiorstw USA.

Procedura ta zapewni Państwu kontakt ze strony armii amerykańskiej ilekroć ta ogłosi międzynarodowy przetarg. Jestem przekonany, że nawiązanie współpracy z amerykańską armią w zakresie zamówień publicznych może być szansą poszerzenia działalności Państwa firmy.

Z poważaniem

Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego

Jacek Bogusławski


Zostań dostawcą Armii USA. Bezpłatne szkolenie on-line dla przedsiębiorców!

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu „Forum branżowe dla Firm”, które pomoże zapoznać się z podstawowymi zasadami skutecznego ubiegania się o zamówienia dla armii amerykańskiej stacjonującej w Polsce.

Szkolenie poprowadzą przedstawiciele wojsk amerykańskich.

Organizator zapewnia tłumaczenie na język polski.

Termin: 3 grudnia 2020 roku, w godz. 10:00 – 13:00.

Miejsce: Wirtualne forum na Microsoft Teams.

Zgłoszenia: wymagana jest wcześniejsza rejestracja za pośrednictwem strony internetowej: 

https://einvitations.afit.edu/inv/anim.cfm?i=581932&k=076943007855

Rejestracja na stronie internetowej trwa do 27 listopada 2020. W razie wszelkich problemów z rejestracją proszę wypełnić załączony formularz rejestracji i przesłać na e-mail:

Naleya Scott: naleya.k.scott.mil@mail.mil lub Mary Matthews: mary.e.matthews51.mil@mail.mil

 


Wykonanie: MAXIMUS - sklep komputerowy