Aktualności
Oświadczenie Wójta Gminy Zakrzewo
2020-10-09

Zakrzewo, 09 października 2020 r.

OŚWIADCZENIE WÓJTA GMINY ZAKRZEWO

Szanowni Państwo, drodzy Mieszkańcy Gminy Zakrzewo!

Z przykrością informuje, iż jestem zarażony koronawirusem, co potwierdził wynik testu laboratoryjnego. W związku z powyższym, wszystkie osoby, które miały ze mną bezpośredni kontakt, w tym pracownicy Urzędu Gminy w Zakrzewie, poddane zostały przymusowej, domowej kwarantannie do dnia 15 października włącznie.

Niemniej jednak chorobę przechodzę łagodnie i czuje się bardzo dobrze, wszystkie swoje obowiązki zaś wykonuje zdalnie, podobnie jak pozostali urzędnicy. Zapewniam, że dokładamy wszelkich starań, aby Państwa sprawy załatwiane były niezwłocznie   terminowo, jednak ze względu na decyzję Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Złotowie przez okres kwarantanny urząd nie może funkcjonować.

Jednocześnie zwracam się z serdeczną prośbą o zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa, aby zniwelować zagrożenie dalszego rozprzestrzeniania się koronawirusa wśród mieszkańców Gminy Zakrzewo.

Wbrew opiniom powielanym przez tzw. koronasceptyków, wirus istnieje i jest realnym zagrożeniem dla nas wszystkich, czego jestem najlepszym przykładem. Jeśli wśród Państwa pojawią się jakiekolwiek podejrzenia zakażenia, serdecznie proszę ich nie bagatelizować i zgłaszać odpowiednim służbom. Dbajmy o siebie i bezzwłocznie dostosowujmy się do wytycznych, ponieważ jedynie w ten sposób możemy ograniczyć dalsze zakażenia.

Z poważaniem

WÓJT

Marek Buława


Wykonanie: MAXIMUS - sklep komputerowy