Aktualności
Noc Zawodowców 2020 Edycja 3.0 - zaproszenie
2020-09-16

Noc Zawodowców to inicjatywa, która od 3 lat gości w Wielkopolsce i z entuzjazmem wpisała się w przestrzeń wielkopolskiego środowiska szkół kształcących w zawodach i pracodawców, będąc jednym z najważniejszych wydarzeń Centrów Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego – jednostek organizacyjnych Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

Celem ogólnym przedsięwzięcia jest promocja szkolnictwa branżowego i technicznego, jako szkolnictwa pozytywnego wyboru. Tegoroczna Noc Zawodowców 2020 Edycja 3.0 to wydarzenie on-line, które angażuje młodzież ostatnich klas szkół podstawowych, ich rodziców, pracodawców, rzemieślników, doradców zawodowych, nauczycieli kształcących w zawodach oraz wszystkich, których interesuje tematyka związana z edukacją i rynkiem pracy.

Samorząd Województwa Wielkopolskiego wraz z Centrami Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego serdecznie zaprasza do udziału w tym wydarzeniu. Szczegóły i program wydarzenia na stronie www.noczawodowcow.pl. Start on-line w piątek 2 października 2020 o godzinie 17:00. Wydarzenie pod Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Wielkopolskiego Pana Marka Woźniaka.


Wykonanie: MAXIMUS - sklep komputerowy