Aktualności
Diamentowe gody Państwa Mahsel
2020-09-11

Każda rocznica ślubu to moment szczególny, pełen wspomnień i pozytywnych emocji. Im małżeński staż większy, tym zazwyczaj bardziej doniosłe są uroczystości związane z obchodem poszczególnych jubileuszy.

Niewiele jest par, które mogą pochwalić się tak wyjątkowym stażem jak Państwo Maria i Aleksander Mahsel z Głomska, którzy związek małżeński zawarli ponad 60 lat temu – 3 września 1960 r. w Zakrzewie. Państwo Mahsel mogą być doskonałym przykładem udanego życia małżeńskiego, gdyż przeżyli ze sobą sześć dekad, na które składały się zarówno chwile szczęśliwe, jak i momenty trudne, wymagające wzajemnego wsparcia i zrozumienia.

Z tej okazji zastępca wójta i kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Zakrzewie, Dorota Murach, odwiedziła szanownych Jubilatów. W dniu tak wyjątkowej uroczystości w imieniu własnym i wójta Marka Buława złożyła najserdeczniejsze gratulacje i życzenia kolejnych wspólnych lat w zdrowiu, miłości i wzajemnym szacunku. Diamentowe gody Marii i Aleksandra Mahsel to wydarzenie, które prócz charakteru święta rodzinnego jest także wyjątkowym momentem dla mieszkańców całej Gminy Zakrzewo.


Wykonanie: MAXIMUS - sklep komputerowy