Aktualności
Gmina pomoże pozbyć się odpadów rolniczych
2020-07-02

Gmina Zakrzewo przystąpiła do realizacji projektu pn. „Usuwanie odpadów z folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu BIG BAG”.     

W związku z realizacją projektu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, dotyczącego usuwania odpadów z folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag pochodzących z działalności rolniczej, informujemy wszystkich właścicieli gospodarstw rolnych, którzy złożyli deklarację o ilości posiadanych odpadów w roku ubiegłym, że obowiązkowe jest złożenie wniosku.

Wniosek o udział w programie „Usuwanie odpadów z folii rolniczych, siatki i  sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag” należy pobrać, wypełnić oraz podpisać jak również wcześniej zapoznać się z regulaminem odbioru wniosku i realizacji programu.

UWAGA! Odpady rolnicze zostaną odebrane tylko od tych rolników, którzy złożą w wyznaczonym terminie wymieniony wniosek.

Termin składania wniosku  upływa  10 lipca 2020 r.

Wnioski należy składać: w sekretariacie Urzędu Gminy w Zakrzewie, ul. Kujańska 5, 77-424 Zakrzewo lub na adres e-mail: elzbieta.betanska@zakrzewo.org.pl.

Wniosek ( pobierz plik WORD , pobierz plik PDF )

Regulamin ( pobierz plik WORD , pobierz plik PDF )


Wykonanie: MAXIMUS - sklep komputerowy