Aktualności
Umowa na remont szatni podpisana
2020-06-19

W Urzędzie Gminy Zakrzewo parafowana została umowa na remont szatni sportowej w Czernicach. Zadanie realizowane będzie w ramach III edycji Programu Szatnia na Medal.

Przypomnijmy, że Gmina Zakrzewo po raz drugi z rzędu pozyskała dofinansowanie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego na remont kolejnej szatni sportowej. Samorząd otrzyma kwotę 37.500,00 zł wsparcia, co stanowi niespełna połowę całej kwoty remontu, którego koszt po przeprowadzeniu postępowania dotyczącego udzielenia zamówienia publicznego wyniesie 79.650,00 zł brutto. Wykonawcą zadania będzie firma Tivolo M.Gniot & R. Zdrenka z Zakrzewa.

Autorski Program Samorządu Województwa Wielkopolskiego został zainaugurowany w 2018 roku. W dwóch dotychczasowych edycjach zrealizowano łącznie 126 zadań (28 inwestycyjnych oraz 98 remontowych) na terenie 30 wielkopolskich powiatów. Program „Szatnia na Medal” wpisuje się w realizację zadania samorządu wielkopolskiego, którym jest tworzenie jak najlepszych warunków do uprawiania sportu.


Wykonanie: MAXIMUS - sklep komputerowy