- wtorek, 26 września 2023
- Autor: admin
Memoriał dobrych serc za nami

W minioną sobotę w Zakrzewie, już po raz XXVIII wystartował Memoriał im. ks. dra Bolesława Domańskiego połączony z biegiem charytatywnym dla Lilianny Thomas. Rywalizacja stała na wysokim poziomie, zabawa była przednia, jednak tego dnia najważniejsze było co innego.
Stało się już tradycją, że bieg organizowany jest z myślą o osobach potrzebujących wsparcia – tym razem celem było zebranie środków na leczenie i rehabilitację Lilianny Thomas, mieszkanki Zakrzewa zmagającej się z glejakiem wielopostaciowym IV stopnia.
Zawody wspólnie otworzyli Zastępca Wójta Gminy Zakrzewo Dorota Murach, Przewodniczący Rady Gminy Zakrzewo Krzysztof Doroszuk oraz dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. dr Bolesława Domańskiego, Arletta Tymińska.
Miło nam jest również poinformować, że w trakcie imprezy zebrano do puszek kwotę w wysokości
,
zł, która w całości została już przekazana na leczenie i rehabilitację Pani Lilianny.